Блог

Останні додані записи

ФЕСТИВАЛЬ ТВОРЧИХ ЗДОБУТКІВ «ЮНІСТЬ FEST».

07 жовтня 2016 року на території ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» за участю відділу освіти Києво-Святошинського району, за сприяння відділу молоді і спорту К-Святошинської райдержадміністрації відбувся перший студентсько-учнівський Фестиваль творчих здобутків «Юність fest».

До коледжу завітали почесні гості  Єреско Олег, начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України;  Вихованець Оксана,  завідувач сектору у справах молоді та спорту К-Святошинської районної державної адміністрації; Зарубін Олександр, міський голова  м. Боярки; Кочкова Тетяна, заступник міського голови;  Рашковський Геннадій, депутат Боярської міської ради.

У рамках Фестивалю викладачі і студенти коледжу провели майстер-класиз декупажу, догляду за квітами, флористики, бісероплоетіння, аква-гриму.

Циклова комісія лісового і садово-паркового господарства організували виставку-продаж декоративних рослин.

Вісім збірних команд учнів і студентів коледжу взяли участь у квесті «Веселі пригоди».

На стадіоні відбулися козацькі розваги, у яких взяли участь збірні команди студентів коледжу і учнів шкіл К-Святошинського району.

На Виставці-конкурсі  «Осінній вернісаж»були представлені художні вироби з рослинного матеріалу (композиції з квітів, овочів, фруктів тощо); писанкарство; художнє різьблення по деревині, вироби з дерева; вироби з природних матеріалів(лозоплетіння; вироби з соломки); вишивка; бісероплетіння; вироби зі шкіри; народні ляльки; в’язання спицями, гачком, макраме; паперова пластика (оригамі); фотографія; живопис, графіка; аплікація; роботи змішаного жанру.

Під час конкурсу «Пересмішники» конкурсанти представили номери комедійного жанру.

У вестибюлі були проведені настільні ігри народів світу.

На гала-концерті оголосили підсумки Фестивалю, його учасники нагороджені дипломами, цінними подарунками і смаколиками.

Закінчилося дійство Святом холі, яким студенти продемонстрували, що вони люблять і цінують життя, воно цікаве і різнобарвне.

Незважаючи,  що погода  була  мінливою, свято  вдалося і сподіваємося, що сьогодні ми започаткували чудову традицію проведення студентсько-учнівського Фестивалю творчих здобутків «Юність fest».